Horizon2020

Національний університет «Києво-Могилянська академія»


РАМКОВА ПРОГРАМА ЄС З ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ІННОВАЦІЙ «ГОРИЗОНТ 2020»

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНТАКТНИЙ ПУНКТ


тематичні напрямки

Європа у світі, що змінюється – інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства

Безпечні суспільства – захист свободи та безпеки Європи та її громадян

Як отримати фінансування?

Хочете дізнатися більше про можливості фінансування від ЄС для ваших наукових досліджень або інноваційного проекту? Тоді Вам необхідно скористатися інформаційним ресурсом Портал учасника Європейської комісії.

Портал учасникаРезультат пошуку зображень за запитом "participant portal"

Дворічні робочі програми стосуються конкретних галузей, які будуть фінансуватися в рамках Горизонту 2020. Шукайте інформацію про них на Порталі учасника, оскільки їх можна використовувати як календар для оголошень про подачу заявок на конкурси (“конкурси”), що буде публікуватися протягом року. Портал учасника (Participant Portal) – це ресурс, який дає можливість електронно адмініструвати науково-дослідні та інноваційні проекти, фінансовані Європейським Союзом, а також містить сервіси, які допоможуть управляти вашими заявками і проектами протягом усього періоду їх втілення й виконання.

У кожному конкурсі детально роз’яснюється, які саме питання й тематику треба охоплювати у своїх проектах-заявках, відповідно до очікувань Комісії. Інформацію про усі конкурси можна знайти в EU’s Official Journal (Офіційному виданні ЄС), який є офіційним джерелом для всіх документів ЄС. Також ця інформація є на Порталі учасника.

Процес подачі заявки на конкурс

 Як надіслати Вашу заявку

Якщо ви хочете взяти участь у конкурсі, потрібно подати заявку до закінчення визначеного терміну. На Порталі учасника викладено чіткі інструкції, що Вам потрібно зробити, щоби зареєструвати заявку. Усе максимально спрощено – більше не потрібно стосів паперу! Усі заявки подаються в режимі онлайн.

 

Знайти партнерів

Результат пошуку зображень за запитом "зфкетук ыуфкср"

Багато конкурсів передбачають роботу команди, яка складатиметься зі щонайменше трьох партнерів. Якщо вам потрібна допомога, щоби знайти потенційного партнера з необхідними для проекту компетентностями, уміннями чи досвідом, використовуйте опцію пошуку партнера.

 

Експертна оцінка

Пов’язане зображення

 

 

Після закінчення терміну для подачі заявок на конкурс усі проекти оцінює група незалежних фахівців у відповідних галузях. Експерти перевіряють кожну заявку, орієнтуючись на певний набір критеріїв, і вирішують, чи проект повинен отримати фінансування.

 

Грантова угода

Результат пошуку зображень за запитом "participant portal grant agreement"

Як тільки проект проходить етап оцінки (тривалістю п’ять місяців), заявникам повідомляють про результати. Після цього Європейська комісія оформляє ґрантову угоду з кожним учасником. В угоді про ґрант прописується, які науково-дослідні та інноваційні види діяльності передбачено в проекті, тривалість проекту, бюджет, ціни і витрати, внесок Європейської комісії, усі права та обов’язки і багато іншого. Термін для підписання ґрантових угод, як правило, становить три місяці.

Authorization

Registration

A password is not entered

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.

Generation password